Murata Electronics LQH43PH100M26L
Part No.:
LQH43PH100M26L
Manufacturer:
Murata Electronics
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LQH43PH100M26L.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 1.17A 176.4 MOHM