Murata Electronics LQH32NH121J23L
Part No.:
LQH32NH121J23L
Manufacturer:
Murata Electronics
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LQH32NH121J23L.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 85MA 5.04OHM SMD