DE2E3SA332MN3AX02F.pdf
| Capacitance | 3300 pF | 3300 pF | 3300 pF | 3300 pF | 3300 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 300VAC | 300VAC | 300VAC | 300VAC | 300VAC |
| TemperatureCoefficient | E | E | E | E | E |
| Size/Dimension | 0.354 Dia (9.00mm) | 0.354 Dia (9.00mm) | 0.354 Dia (9.00mm) | 0.354 Dia (9.00mm) | 0.354 Dia (9.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) | 0.472 (12.00mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |