DE2E3SA102MN3AY02F.pdf
| Capacitance | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 400VAC | 400VAC | 400VAC | 400VAC | 400VAC |
| TemperatureCoefficient | E | E | E | E | E |
| Size/Dimension | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |