DE2B3SA471KN3AY02F.pdf
| Capacitance | 470 pF | 470 pF | 470 pF | 470 pF | 470 pF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 400VAC | 400VAC | 400VAC | 400VAC | 400VAC |
| TemperatureCoefficient | B | B | B | B | B |
| Size/Dimension | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) | 0.276 Dia (7.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |