DE11XRA220KN4AN01F.pdf
| Capacitance | 22 pF | 22 pF | 22 pF | 22 pF | 22 pF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 250VAC | 250VAC | 250VAC | 250VAC | 250VAC |
| Size/Dimension | 0.236 Dia (6.00mm) | 0.236 Dia (6.00mm) | 0.236 Dia (6.00mm) | 0.236 Dia (6.00mm) | 0.236 Dia (6.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.354 (9.00mm) | 0.354 (9.00mm) | 0.354 (9.00mm) | 0.354 (9.00mm) | 0.354 (9.00mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |