PIC32MX120F032B-50I/SO.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | PIC® 32MX | PIC® 32MX | PIC® 32MX | PIC® 32MX | PIC® 32MX |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 50MHz | 50MHz | 50MHz | 50MHz | 50MHz |