PIC24F04KL101T-I/SS.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Series | PIC® XLP™ 24F | PIC® XLP™ 24F | PIC® XLP™ 24F | PIC® XLP™ 24F | PIC® XLP™ 24F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz |