PIC16LF1705T-I/ST.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Series | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F | PIC® XLP™ 16F |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz | 32MHz |