Microchip Technology MSMLJ70CAE3/TR
Part No.:
MSMLJ70CAE3/TR
Datasheet:
MSMLJ70CAE3/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 70VWM 113VC SMLJ
Product details
1. How to order MSMLJ70CAE3/TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSMLJ70CAE3/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ70CAE3/TR?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 70V 70V 70V 70V 70V
Voltage-Breakdown(Min) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 113V 113V 113V 113V 113V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 26.6A 26.6A 26.6A 26.6A 26.6A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)