Microchip Technology MSMLJ18CA/TR
Part No.:
MSMLJ18CA/TR
Datasheet:
MSMLJ18CA/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMLJ
Product details
1. How to order MSMLJ18CA/TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSMLJ18CA/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ18CA/TR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ18CA/TR.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Breakdown(Min) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 29.2V 29.2V 29.2V 29.2V 29.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 102.8A 102.8A 102.8A 102.8A 102.8A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)