Microchip Technology MSMLJ11CAE3/TR
Part No.:
MSMLJ11CAE3/TR
Datasheet:
MSMLJ11CAE3/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMLJ
Product details
1. How to order MSMLJ11CAE3/TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSMLJ11CAE3/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ11CAE3/TR?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 11V 11V 11V 11V 11V
Voltage-Breakdown(Min) 12.2V 12.2V 12.2V 12.2V 12.2V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 18.2V 18.2V 18.2V 18.2V 18.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 164.8A 164.8A 164.8A 164.8A 164.8A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)