Microchip Technology MSMLJ110CAE3/TR
Part No.:
MSMLJ110CAE3/TR
Datasheet:
MSMLJ110CAE3/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 110VWM 177VC SMLJ
Product details
1. How to order MSMLJ110CAE3/TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSMLJ110CAE3/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ110CAE3/TR?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 110V 110V 110V 110V 110V
Voltage-Breakdown(Min) 122V 122V 122V 122V 122V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 177V 177V 177V 177V 177V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 16.8A 16.8A 16.8A 16.8A 16.8A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)