Microchip Technology MSMLG30A/TR
Part No.:
MSMLG30A/TR
Datasheet:
MSMLG30A/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMLG
Product details
1. How to order MSMLG30A/TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSMLG30A/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLG30A/TR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG30A/TR.
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 30V 30V 30V 30V 30V
Voltage-Breakdown(Min) 33.3V 33.3V 33.3V 33.3V 33.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 48.4V 48.4V 48.4V 48.4V 48.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 62A 62A 62A 62A 62A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)