Microchip Technology MSMLG13CA/TR
Part No.:
MSMLG13CA/TR
Datasheet:
MSMLG13CA/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMLG
Product details
1. How to order MSMLG13CA/TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSMLG13CA/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLG13CA/TR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG13CA/TR.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 13V 13V 13V 13V 13V
Voltage-Breakdown(Min) 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 139.4A 139.4A 139.4A 139.4A 139.4A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)