Microchip Technology MP6KE10CA/TR
Part No.:
MP6KE10CA/TR
Manufacturer:
Microchip Technology
Category:
TVS - Diodes
Package:
T-18, Axial
Datasheet:
MP6KE10CA/TR.pdf
Description:
TVS 10V 5% 600W BI