MIC37501-1.5WR.pdf
| Image |  |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Voltage-Input(Max) | 6V | 6V | 6V | 6V | 6V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.5V | 1.5V | 1.5V | 1.5V | 1.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 5A | 5A | 5A | 5A | 5A |