Microchip Technology LM2575-3.3YWM
Part No.:
LM2575-3.3YWM
Manufacturer:
Microchip Technology
Package:
24-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
LM2575-3.3YWM.pdf
Description:
IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC