DSPIC33FJ09GS302T-E/SO.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Series | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F |