Micro Commercial Co SMF58A-TP
Part No.:
SMF58A-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Package:
SOD-123F
Datasheet:
SMF58A-TP.pdf
Description:
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SOD123FL
Product details
1. How to order SMF58A-TP on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SMF58A-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMF58A-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF58A-TP.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMF58A-TP pin diagram, SMF58A-TP datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Series - - - - -
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 58V 58V 58V 58V 58V
Voltage-Breakdown(Min) 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.1A 2.1A 2.1A 2.1A 2.1A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W