Mercury United Electronics, Inc. QVMQF576D33-2.5B-43.392
Part No.:
QVMQF576D33-2.5B-43.392
Datasheet:
QVMQF576D33-2.5B-43.392.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 43.3920MHZ LVDS
Product details
1. How to order QVMQF576D33-2.5B-43.392 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF576D33-2.5B-43.392 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF576D33-2.5B-43.392?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 43.392 MHz 43.392 MHz 43.392 MHz 43.392 MHz 43.392 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)