Mercury United Electronics, Inc. QVMQF576D25-2.5B-864.000
Part No.:
QVMQF576D25-2.5B-864.000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
QVMQF576D25-2.5B-864.000.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 864.0000MHZ LVDS
Product details
1. How to order QVMQF576D25-2.5B-864.000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF576D25-2.5B-864.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF576D25-2.5B-864.000?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576 QVMQF576
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 864 MHz 864 MHz 864 MHz 864 MHz 864 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 31mA (Typ) 31mA (Typ) 31mA (Typ) 31mA (Typ) 31mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)