Mercury United Electronics, Inc. QVMQF574T25-2.5B-145.523333
Part No.:
QVMQF574T25-2.5B-145.523333
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
QVMQF574T25-2.5B-145.523333.pdf
Description:
XO VCTCXO 145.523333MHZ CMOS
Product details
1. How to order QVMQF574T25-2.5B-145.523333 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF574T25-2.5B-145.523333 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF574T25-2.5B-145.523333?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QVMQF574T QVMQF574T QVMQF574T QVMQF574T QVMQF574T
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 145.523333 MHz 145.523333 MHz 145.523333 MHz 145.523333 MHz 145.523333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA (Typ) 25mA (Typ) 25mA (Typ) 25mA (Typ) 25mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)