Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T33-2.0A-44.736
Part No.:
QVMQF326T33-2.0A-44.736
Datasheet:
QVMQF326T33-2.0A-44.736.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 44.7360MHZ CMOS
Product details
1. How to order QVMQF326T33-2.0A-44.736 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326T33-2.0A-44.736 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326T33-2.0A-44.736?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 44.736 MHz 44.736 MHz 44.736 MHz 44.736 MHz 44.736 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 24mA (Typ) 24mA (Typ) 24mA (Typ) 24mA (Typ) 24mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)