Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T33-2.0A-163.840
Part No.:
QVMQF326T33-2.0A-163.840
Datasheet:
QVMQF326T33-2.0A-163.840.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 163.8400MHZ CMOS
Product details
1. How to order QVMQF326T33-2.0A-163.840 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326T33-2.0A-163.840 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326T33-2.0A-163.840?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 163.84 MHz 163.84 MHz 163.84 MHz 163.84 MHz 163.84 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 34mA (Typ) 34mA (Typ) 34mA (Typ) 34mA (Typ) 34mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)