Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T25-2.0A-38.880
Part No.:
QVMQF326T25-2.0A-38.880
Datasheet:
QVMQF326T25-2.0A-38.880.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 38.8800MHZ CMOS
Product details
1. How to order QVMQF326T25-2.0A-38.880 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326T25-2.0A-38.880 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326T25-2.0A-38.880?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 38.88 MHz 38.88 MHz 38.88 MHz 38.88 MHz 38.88 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 20mA (Typ) 20mA (Typ) 20mA (Typ) 20mA (Typ) 20mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)