Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T25-2.0A-19.440
Part No.:
QVMQF326T25-2.0A-19.440
Datasheet:
QVMQF326T25-2.0A-19.440.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ CMOS
Product details
1. How to order QVMQF326T25-2.0A-19.440 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326T25-2.0A-19.440 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326T25-2.0A-19.440?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QVMQF326 QVMQF326 QVMQF326 QVMQF326 QVMQF326
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 17mA (Typ) 17mA (Typ) 17mA (Typ) 17mA (Typ) 17mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)