Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326P33-2.0A-983.040
Part No.:
QVMQF326P33-2.0A-983.040
Datasheet:
QVMQF326P33-2.0A-983.040.pdf
Description:
XO VCTCXO 983.0400MHZ LVPECL
Product details
1. How to order QVMQF326P33-2.0A-983.040 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326P33-2.0A-983.040 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326P33-2.0A-983.040?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 983.04 MHz 983.04 MHz 983.04 MHz 983.04 MHz 983.04 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 51mA (Typ) 51mA (Typ) 51mA (Typ) 51mA (Typ) 51mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)