Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326P33-2.0A-28.322
Part No.:
QVMQF326P33-2.0A-28.322
Datasheet:
QVMQF326P33-2.0A-28.322.pdf
Description:
XO VCTCXO 28.3220MHZ LVPECL
Product details
1. How to order QVMQF326P33-2.0A-28.322 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326P33-2.0A-28.322 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326P33-2.0A-28.322?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 28.322 MHz 28.322 MHz 28.322 MHz 28.322 MHz 28.322 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 38mA (Typ) 38mA (Typ) 38mA (Typ) 38mA (Typ) 38mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)