Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326D33-2.0A-74.125
Part No.:
QVMQF326D33-2.0A-74.125
Datasheet:
QVMQF326D33-2.0A-74.125.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 74.1250MHZ LVDS
Product details
1. How to order QVMQF326D33-2.0A-74.125 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326D33-2.0A-74.125 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326D33-2.0A-74.125?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 74.125 MHz 74.125 MHz 74.125 MHz 74.125 MHz 74.125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)