Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326D33-2.0A-65.016
Part No.:
QVMQF326D33-2.0A-65.016
Manufacturer:
Mercury United Electronics, Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
QVMQF326D33-2.0A-65.016.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 65.0160MHZ LVDS
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order QVMQF326D33-2.0A-65.016 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326D33-2.0A-65.016 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326D33-2.0A-65.016?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QVMQF326 QVMQF326 QVMQF326 QVMQF326 QVMQF326
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 65.016 MHz 65.016 MHz 65.016 MHz 65.016 MHz 65.016 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)