Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326D25-2.0A-32.512
Part No.:
QVMQF326D25-2.0A-32.512
Datasheet:
QVMQF326D25-2.0A-32.512.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 32.5120MHZ LVDS
Product details
1. How to order QVMQF326D25-2.0A-32.512 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QVMQF326D25-2.0A-32.512 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326D25-2.0A-32.512?
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 32.512 MHz 32.512 MHz 32.512 MHz 32.512 MHz 32.512 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 23mA (Typ) 23mA (Typ) 23mA (Typ) 23mA (Typ) 23mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)