Mercury United Electronics, Inc. QMQF574T33-2.5B-149.875
Part No.:
QMQF574T33-2.5B-149.875
Manufacturer:
Mercury United Electronics, Inc.
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
QMQF574T33-2.5B-149.875.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 149.8750MHZ CMOS
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order QMQF574T33-2.5B-149.875 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QMQF574T33-2.5B-149.875 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QMQF574T33-2.5B-149.875?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QMQF574T QMQF574T QMQF574T QMQF574T QMQF574T
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 149.875 MHz 149.875 MHz 149.875 MHz 149.875 MHz 149.875 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 34mA (Typ) 34mA (Typ) 34mA (Typ) 34mA (Typ) 34mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)