Mercury United Electronics, Inc. QMQF326D33-2.0A-29.500
Part No.:
QMQF326D33-2.0A-29.500
Manufacturer:
Mercury United Electronics, Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
QMQF326D33-2.0A-29.500.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 29.5000MHZ LVDS
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order QMQF326D33-2.0A-29.500 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QMQF326D33-2.0A-29.500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QMQF326D33-2.0A-29.500?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series QMQF326 QMQF326 QMQF326 QMQF326 QMQF326
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 29.5 MHz 29.5 MHz 29.5 MHz 29.5 MHz 29.5 MHz
Function - - - - -
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)