Mercury United Electronics, Inc. QMQF326D33-2.0A-16.366667
Part No.:
QMQF326D33-2.0A-16.366667
Datasheet:
QMQF326D33-2.0A-16.366667.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 16.366667MHZ LVDS
Product details
1. How to order QMQF326D33-2.0A-16.366667 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QMQF326D33-2.0A-16.366667 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QMQF326D33-2.0A-16.366667?
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 16.366667 MHz 16.366667 MHz 16.366667 MHz 16.366667 MHz 16.366667 MHz
Function - - - - -
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)