Mercury United Electronics, Inc. QMQF326D25-2.0A-54.000
Part No.:
QMQF326D25-2.0A-54.000
Datasheet:
QMQF326D25-2.0A-54.000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 54.0000MHZ LVDS
Product details
1. How to order QMQF326D25-2.0A-54.000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the QMQF326D25-2.0A-54.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QMQF326D25-2.0A-54.000?
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 54 MHz 54 MHz 54 MHz 54 MHz 54 MHz
Function - - - - -
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm ±2ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 23mA (Typ) 23mA (Typ) 23mA (Typ) 23mA (Typ) 23mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)