Mercury United Electronics, Inc. MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85
Part No.:
MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85
Datasheet:
MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 148.351648MHZ CMOS
Product details
1. How to order MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85?
7.How to contact us to get technical supports, such as MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85 pin diagram, MQF326T33-148.351648-2.5/-30+85 datasheet?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MQF326T33 MQF326T33 MQF326T33 MQF326T33 MQF326T33
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 148.351648 MHz 148.351648 MHz 148.351648 MHz 148.351648 MHz 148.351648 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)