Mercury United Electronics, Inc. MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85
Part No.:
MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85
Datasheet:
MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 16.367667MHZ CMOS
Product details
1. How to order MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85?
7.How to contact us to get technical supports, such as MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85 pin diagram, MQF326T25-16.367667-2.5/-30+85 datasheet?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MQF326T25 MQF326T25 MQF326T25 MQF326T25 MQF326T25
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 16.367667 MHz 16.367667 MHz 16.367667 MHz 16.367667 MHz 16.367667 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 27mA 27mA 27mA 27mA 27mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)