Mercury United Electronics, Inc. 3QHM572D3.0-94.000
Part No.:
3QHM572D3.0-94.000
Datasheet:
3QHM572D3.0-94.000.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 94.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM572D3.0-94.000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM572D3.0-94.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM572D3.0-94.000?
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 94 MHz 94 MHz 94 MHz 94 MHz 94 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)