Mercury United Electronics, Inc. 3QHM572C0.125-110.000
Part No.:
3QHM572C0.125-110.000
Datasheet:
3QHM572C0.125-110.000.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 110.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM572C0.125-110.000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM572C0.125-110.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM572C0.125-110.000?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM572 3QHM572 3QHM572 3QHM572 3QHM572
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 110 MHz 110 MHz 110 MHz 110 MHz 110 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)