Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53D0.25-24.960
Part No.:
3QHM53D0.25-24.960
Datasheet:
3QHM53D0.25-24.960.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 24.9600MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53D0.25-24.960 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM53D0.25-24.960 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53D0.25-24.960?
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 24.96 MHz 24.96 MHz 24.96 MHz 24.96 MHz 24.96 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)