Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53C0.5-12.500
Part No.:
3QHM53C0.5-12.500
Datasheet:
3QHM53C0.5-12.500.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 12.5000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53C0.5-12.500 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM53C0.5-12.500 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53C0.5-12.500?
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)