Mercury United Electronics, Inc. 25QHM572C1.5-1.8432
Part No.:
25QHM572C1.5-1.8432
Datasheet:
25QHM572C1.5-1.8432.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 1.8432MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 25QHM572C1.5-1.8432 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 25QHM572C1.5-1.8432 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25QHM572C1.5-1.8432?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 25QHM572 25QHM572 25QHM572 25QHM572 25QHM572
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 1.8432 MHz 1.8432 MHz 1.8432 MHz 1.8432 MHz 1.8432 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)