Mercury United Electronics, Inc. 25QHM572C1.0-66.405819
Part No.:
25QHM572C1.0-66.405819
Datasheet:
25QHM572C1.0-66.405819.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 66.405819MHZ CMOS
Product details
1. How to order 25QHM572C1.0-66.405819 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 25QHM572C1.0-66.405819 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25QHM572C1.0-66.405819?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 25QHM572 25QHM572 25QHM572 25QHM572 25QHM572
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 66.405819 MHz 66.405819 MHz 66.405819 MHz 66.405819 MHz 66.405819 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)