Mercury United Electronics, Inc. 25QHM572C0.125-12.288
Part No.:
25QHM572C0.125-12.288
Datasheet:
25QHM572C0.125-12.288.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 12.2880MHZ CMOS
Product details
1. How to order 25QHM572C0.125-12.288 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 25QHM572C0.125-12.288 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25QHM572C0.125-12.288?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 25QHM572 25QHM572 25QHM572 25QHM572 25QHM572
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)