Mercury United Electronics, Inc. 25QHM53D4.0-64.000
Part No.:
25QHM53D4.0-64.000
Datasheet:
25QHM53D4.0-64.000.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 64.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 25QHM53D4.0-64.000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 25QHM53D4.0-64.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25QHM53D4.0-64.000?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 25QHM53 25QHM53 25QHM53 25QHM53 25QHM53
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 64 MHz 64 MHz 64 MHz 64 MHz 64 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)