Mercury United Electronics, Inc. 25QHM53C0.125-5.000
Part No.:
25QHM53C0.125-5.000
Datasheet:
25QHM53C0.125-5.000.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 5.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 25QHM53C0.125-5.000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 25QHM53C0.125-5.000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25QHM53C0.125-5.000?
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 5 MHz 5 MHz 5 MHz 5 MHz 5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)