XR21V1410IL16MTR-F.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Protocol | USB | USB | USB | USB | USB |
| Interface | UART | UART | UART | UART | UART |
| Standards | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Voltage-Supply | 2.97V ~ 3.63V | 2.97V ~ 3.63V | 2.97V ~ 3.63V | 2.97V ~ 3.63V | 2.97V ~ 3.63V |
| Current-Supply | 16mA | 16mA | 16mA | 16mA | 16mA |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |