METZ CONNECT USA Inc. AST0821006
Part No.:
AST0821006
Manufacturer:
METZ CONNECT USA Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
AST0821006.pdf
Description:
TERM BLK 10P TOP ENT 2.54MM PCB
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order AST0821006 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the AST0821006 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AST0821006?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AST0821006.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AST0821006 pin diagram, AST0821006 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 360410 360322 360291 360381 31271103
Part Number 360410 360322 360291 360381 31271103
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm)
Current 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V