Littelfuse Inc. 8.0SMDJ45CA-T7
Part No.:
8.0SMDJ45CA-T7
Datasheet:
8.0SMDJ45CA-T7.pdf
Description:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Product details
1. How to order 8.0SMDJ45CA-T7 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 8.0SMDJ45CA-T7 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8.0SMDJ45CA-T7?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Breakdown(Min) 50V 50V 50V 50V 50V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 110.1A 110.1A 110.1A 110.1A 110.1A
Power-PeakPulse 8000W (8kW) 8000W (8kW) 8000W (8kW) 8000W (8kW) 8000W (8kW)